Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım

Web tasarım, bir web sitesinin fonksiyonel kullanımı için kullanıcıyı karşılayan ön görünüştür. Web tasarım yapılırken işini iyi bilen kişilerle çalışılmalıdır ki hem estetik hem de görsel açıdan güzel görünmeli, stabil çalışmalı ve firmanızı yansıtmalıdır.

Profesyonel web tasarımı, hem görünüm olarak firmanızın kurumsal imajını yansıtabilmeli hem de hedef kitleniz doğrultusunda kullanıcı deneyimine uygun olmalıdır.

Web Arayüz tasarımı bir sitenin ya da mobil uygulamanın tasarımını ve görsel uyumluluğunu temsil etmektedir. Bu tasarımda amaç web sitesinin etkin performansla ve tüm cihazlarla uyumlu çalışması önemlidir.

Hazırlanacak olan web arayüz tasarım hizmeti işletme ve kurumlara göre farklılık göstermektedir. Bu aşamada kuruluşun amacı, sunulan  hizmet, hitap edilen kitle ve satılan mal önem arz etmektedir. Yapılan bu analiz sayesinde uygun bir tasarım hayata geçirilmelidir.

WEB HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım ve Web Danışmanlığı

Web tasarım hizmeti ile internette ki yüzünüzü tasarlayıp Dünya'ya tanıtıyoruz. Profesyonel web tasarımı, hem görünüm olarak firmanızın kurumsal imajını yansıtabilmeli hem de hedef kitleniz doğrultusunda kullanıcı deneyimine uygun olarak hazırlanmalıdır. Sizlere anahtar teslim hizmet sunarak tek bir yer ile muhatap ediyoruz.
Paket İçeriği : ✔️Kolay Yönetim Paneli ✔️Esnek Tasarım ✔️Hosting ✔️Alan Adı ✔️SSL Sertifikası ✔️7/24 Gerçek Teknik Destek

Seo Hizmeti ve Seo Danışmanlığı

(SEO) Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizin Google'da belirlenen anahtar kelime arama terimlerinde hedeflenen konumlarda listelenmesini sağlamak için yapılan çalışmadır. Böylece potansiyel müşterilerinizi kazanarak satışlarınızı artırabilirirsiniz. Seo sayesinde firmanızın prestijini artırabilirsiniz. Kaliteli ve kalıcı bir SEO için ise, güçlü ve tecrübeli bir ekibe ihtiyacınız var. FuyaSoft arama motoru optimizasyonunda uzman seo ekibi ile süreci profesyonel şekilde yürütür ve sizi %100 başarıya ulaştırmak için azami gayret gösterir.
Paket İçeriği : ✔️Kelime Analizi ✔️ Rakip Analizi ✔️Site Analizi ✔️Site İçi Optimizasyon (Onpage SEO)✔️Site Dışı SEO (Offpage SEO) ✔️7/24 Gerçek Teknik Destek

E-Ticaret Paketleri ve E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret ile internetten satış yapmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? E-ticaret nedir, eticaret nasıl yapılır, e ticaret sitesi nasıl kurulur gibi merak ettiğiniz tüm konularda sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.
Paket İçeriği : ✔️E-Ticaret Yazılımı ✔️Sanal Pos Altyapısı ✔️Sms ve E-Posta Sitemleri ✔️Farklı Şablonlar ✔️Seo Uyumlu Altyapı ✔️7/24 Gerçek Teknik Destek

Web Tasarım Süreçleri

FuyaSoft web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi tasarımı veya e-ticaret projeleri hizmeti alan kurum/kuruluşlara aşağıdaki web tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz ederek, beklentilerini, amaçladıkları hedefi anlayarak harekete geçeriz.

Alınan brifing ile beraber profesyonel bir çalışmaya başlarız.

Koordineli bir çalışma sonucunda ön çalışma sunumu yapılır gerekli düzenlemeler belirlenip sonlandırma aşamasına geçilir.

Diğer taraftan web tasarım işinin yapılması sadece projenin ilk yapı taşlarındandır. Web sitesinin yapılması direk size müşteri getirmez. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web sitesinin yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması için, proje sözleşmesinde de yer alması koşuluyla, FuyaSoft web tasarım, içerik yönetim sistemleri geliştirilmeli ve bu hizmet kullanılmaklıdır

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması ve marka bilinirliğini artırmak için mutlu dijital pazarlama hizmetinden de faydalanmak gerekmektedir.

WEB TASARIM - SEO - E-TİCARET REFERANSLARIMIZ

Apricot Bazaar Kurumsal Web Tasarım

Apricot Bazaar

ZirveSmart Akıllı Bina Teknolojileri

Zirve Smart

Malatya Kartuş ve Toner Dolumu

Malatya Kartuş Toner

doğal taş ürünleri

Doğal Taş Ürünleri

Ortak Girişim Kurumsal Web Tasarım

Ortak Girişim Mobilya

cami malzemeleri

Cami Malzemeleri

petshop mağazası

Petlican - PetShop

E-ticaret sistemi

Ela Butik

Malatya Web Tasarım Ajansı:Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri
✅ Malatya SEO Ajansı:Malatya Profesyonel Seo Hizmeti Ajansı
✅ Malatya E-Ticaret Paketleri :Malatya E-Ticaret Sitesi Yazılımları ve E-Ticaret Danışmanlığı
✅ Malatya Web Danışmanlık Hizmeti :Profesyonel Web Danışmanlık Hizmetleri ve Danışmanlığı
Malatya Web Tasarım ve Seo Ajansı