Drone İle Konum Videosu

Drone İle Konum Videosu

Drone ile konum videosu çekim hizmeti için bize ulaşabilir size özel fiyatlarla Projenizin/işyerinizin  çekimleri yaptırabilirsiniz.

Havadan görüntüleme ile inşaat/şantiye alanlarınızda daha farklı açılardan çekilmiş fotoğraf ve video ile şantiye alanınızı daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve daha az iş gücü çokça veri elde etmiş olursunuz.

Proje alanlarınızın belirli zamanlarda yapılan çekimlerinden elde edilen veriler ile projenizin aylık ilerlemesini takip edebilir ve bu verileri hak ediş dosyalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca elde edilen veriler ile tanıtım filmi ve müşterilerinize sunum yapabileceğiniz gibi referanslarınızda da kullanabilirsiniz.

İşletmenizi tanıtmanın farklı ve ilgi çekici bir yöntemi de 360 panorama çekimleridir.

360 fotoğraflarlar projeler için ve kontrol gerektiren işletmeler için çok uygundur. Çekim sonrasında tüm ayrıntıları detaylıca inceleyebilirsiniz.

Projelerinizin sadece fotoğraflanması çekim yapılan açının dışındaki tüm ayrıntıları kaçırmanız demektir. Sizde tüm ayrıntıları yakalamak istemez misiniz?
O zaman aşağıdaki referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Drone İle Konum Videosu

Drone İle Fabrika Çekimi

Fabrika, bina, Ges güneş enerji panelleri ve santrali ,  dükkan, arazi, tarla, villa, inşaat, tarihi eser, tesis, doğa manzaraları, 360 derece fotoğraf ve video,  özel günleriniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm profesyonel drone çekimleri için bize iletişim formunu ile yada Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

SHGM izni için çekim yapılacak yerin adresini bize bildiriniz.

Avantajları:

  • Yüksek HD kalitede de alınan veriler ile her mecrada yayınlanabilecek(Baskı, Tv reklamları, sosyal medya postları,) görüntüler oluşturulur ve bu yüksek kalite görseller müşterilerinizin beğenisini artırır böylelikle projenizin değerini ortaya çıkarır.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde projelerinizi dijitale taşırsınız.
  • Bitmiş veya devam eden projelerinizi daha estetik açılardan müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Projenizin konumu hakkında daha hızlı ve net bilgi vermiş olursunuz.
  • Stratejik konumunuzu görsel olarak müşteriye aktarmak projenizin öne çıkmasını sağlar.
  • Sanal Tur Dış Çekim: Projenizi tanıtmanın farklı ve ilgi çekici bir yöntemi de 360 panorama çekimleridir.

Fabrika, bina, dükkan, arazi, tarla, villa, inşaat,  tesis, doğa manzaraları, 360 derece fotoğraf ve video,  özel günleriniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm profesyonel drone çekimleri için bize iletişim formunu ile yada Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

SHGM izni için çekim yapılacak yerin adresini bize bildiriniz.