Seo Hizmetleri

services image big 2

Seo Hizmetleri

SEO, marka ve işletmelerin web sitelerini arama motorlarında en üst sıralarda yer almalarına yardımcı olmak için geliştirilen oyunun kurallarını değiştiren dijital pazarlama kanalıdır. Yalnızca kelimelerde ki sıralamanızı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda web sitenizi belirli standartlara göre optimize eder.

Arama motorlarında ki ürün aramalarının yaklaşık %66’sı Google gibi arama motorlarında araştırılıyor. Bu durum web sitenizin olması ve iyileştirmenin şirketler için ne kadar önemli olduğunu gösteren sonuçlardır. SEO gerçekten uzun soluklu biz hizmettir ve de karmaşıktır, ancak bizim gibi doğru bir seo şirketi seçmek sitenize organik trafik oluşturmanıza ve kalitenizi arttırmaya uygun olacaktır.

Seo ile trafiğinizi artırın

Seo ile trafiğinizi artırmak istiyorsanız, özgün ve kaliteli ve SEO uyumlu içerik oluşturmalısınız, anahtar kelimeler ile içeriği optimize etme ve geri bağlantılar alarak web sitenizin organik trafiğinizi artırabilirsiniz.

services image big 3
services image big 4

SEO Denetimi & Analizi

Web sitenizi analiz ederek, sitenizin güçlü ve zayıf bölümlerini tespit yardımcı oluyoruz. Bir çok SEO aracı yelpazesini kullanarak tüm hatalarınızı tespit ediyor ve hataları giderecek formüller üretiyoruz. Yapılan işlemlerden sonra arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı oluyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime kritik ve önemli bir aşamadır, Aranma hacmi yüksek popüler arama kelimelerinin ve rakiplerinizin doğru ve geniş kapsamlı analizini yaparız. Uzmanlarımız, bu sayede doğru sonucu elde etmek için çalışır.

İçerik Yapılandırma

İçerik yazarlarımız, müşterilerinizin ilgisini çekecek onlara aradıklarını bulacak ve arama motorlarında daha iyi performans gösterecek benzersiz ve hedefli kaliteli özgün içerikler geliştirir. Sizlerle paylaşılan her içerik kaliteli, özgün ve bilgilendirici olacak, işletmenizi daha üst sıralara yerleşmesine yardımcı olacaktır.

İyileştirme Eylem Planı

Web siteniz için çıkartılan seo raporlarını inceledikten sonra olumsuz bir durumun tespiti edilmesine karşın, optimizasyonunuz da gerekli görülen düzenlemeler yapmamıza ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çeken aynı zamanda arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacak profesyonel web tasarım hizmeti sunabiliriz.

Sayfa Optimizasyonu

Detaylı ve gelişmiş seo raporunda belirlenen optimize edilmiş yönergemizle, sayfa ve içeriklerin optimizesini gerçekleştirmenize yardımcı olacak şekilde düzenlenir. Yapılan değişiklikleri takip ederek, hedefinize sağlıklı ulaşmanızı sağlayacak her hatayı çözüyoruz.

Bağlantı Oluşturma

Arama motoru sonuçlarında üst sıralara ulaşmak için kaliteli özgün içerikli web sitesi ve kaliteli geri bağlantılar(backlink) gerekmektedir. Web siteniz bunlara sahipse, web siteniz her zaman kaliteli bir performans göstererek ulaşmak istediğiniz sıralamayı elde etmiş olursunuz.

Takip

Google Analytics ve Google Search panelinde ki datalarınızı kullanarak sitenizin nerelerinin performans gösterdiğini inceleyerek bir sonraki süreçte ki yol haritamızda yardımcı olacak fikirler çıkartırız. Bu bilgiler, bir sonraki doğru hamleyi yüksek verimlilikle yapmanıza olanak tanır.

Raporlama

Web sitenizin seo araçları ile takibini ve analizini yaparak web sitenizin artı ve eksilerini belirleyerek, sizlere her ay sonunda rutin olarak tarafımızdan detaylı bir rapor ileterek yapılan işin sonuçlarını sizlere gönderiyoruz.
services image big 2

SEO Hizmetinde Merak Edilenler Neler?

SEO, web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha iyi sıralara gelmesi için yapılan çalışmaların tamamına denebilir. Seo çalışması yapılması durumunda web sitenizin aram motoru sonuçlarında hedeflenen kelimelerin pozisyonunun iyileşmesi hedeflenmektedir.

SEO kelimesinin açılımı: Search Engine Optimization. Türkçeye çevrildiğinde, Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmektedir.

SEO kurallarına uygun olarak hazırlanan bir web sitesi, diğer sitelerin arasından adeta sıyrılarak arama motoru sonuçlarında görünürlüğünü, buna bağlı olarak ziyaretçi  trafiğini artıracaktır. SEO çalışması daha doğal ve kalıcı bir çözüm olduğundan web sitesi sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

SEO, internet reklamcılığı çalışmalarıyla kıyas edildiğinde etkilerini çok daha uzun vadeli süreçte görüntüleyebileceğiniz çalışmadır seo.  Seo tek başına yeterli değildir. Reklam çalışmaları olmadan seo tek başına yetersiz kalır. Ayrıntılı bir SEO hizmeti çalışması ile uzun vadede reklam gideri olmadan sektörünüzün en çok aranan sorgularında organik olarak üst sıralarda olması ve içerik pazarlaması gibi kanallarla hedeflediğiniz ziyaretçi/müşteri kitlesiyle mümkün olan her etkileşime rahatça geçebilirsiniz. Tüm bu hususlar göz önünde bulundurulduğunda; SEO  markanıza yapacağınız önemli bir yatırım olarak değerlendirmelisiniz.

SEO Danışmanlığı, web sitelerini arama motorlarının kurallarına uygun hale getirerek ilgili web sitesinin arama motorlarındaki görünürlüğünü, sıralamalarını ve performansını iyileştirmeyi hedefleyen çalışmaya denir. SEO Danışmanlığı hizmetinde esas hedef; ilgili web sitesinin hedeflediği kitlenin gerçekleştirdiği işlemlerde, web sitesine ait URL'lerin SERP 'te (Arama Motoru Sonuç Sayfasında) daha yüksek sıralarda yer almasıdır.
 

Adres

Niyazi Mah. Tuna Sk. No:10/A Malatya

E-Posta

Info@fuya.com.tr

Telefon

(+90) 850 308 56 62

Sizi Arayalım

beni arayın