Şanlıurfa Seo

Şanlıurfa Seo Ajansı

Şanlıurfa SEO hizmeti ile internet sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda görünür olmasını sağlayarak potansiyel müşterilerinize erişmek ve pazar payınızı artırmak istiyorsanız Şanlıurfa SEO hizmeti tam size göre ! Sistematik bakış açısı ve tecrübesi ile fark yaratan SEO uzmanlarımızla hemen iletişime geçin. Şanlıurfa SEO hizmetinin kapsamı ile ilgili bilgi alabilir, işinizi büyütmeye vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Paket İçeriği : ✔️Kelime Analizi
✔️ Rakip Analizi ✔️Site Analizi ✔️Site İçi Optimizasyon (Onpage SEO)✔️Site Dışı SEO (Offpage SEO) ✔️7/24 Gerçek Teknik Destek

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir ?

SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) en yalın haliyle; arama motorlarında yer alan bir internet sitesinin, birçok site içi ve site dışı faktör dikkate alınarak optimize edilmesi ve bu optimizasyon sonucunda internet sitesinin organik sonuçlarda görünürlüğünün artmasıdır. SEO çalışmalarında internet sitesinde yapılan optimizasyonlar yalnızca arama motoru odaklı değil, kullanıcının beklentilerini karşılayabilmeli yani web tasarım sürecinin en önemli parçalarından biri olan UX kavramının altını doldurabilmelidir.

Ankara Seo Ajansı

SEO Neden Önemli ?

Bir internet sitesi ne kadar güzel veya efektif bir tasarıma sahip olursa olsun arama motorlarında arka planda kaldığı takdirde potansiyel müşterilerine ulaşması mümkün değildir. İşletmelerin sunduğu hizmetleri, sattığı ürünleri ya da kurumsal kimliklerini potansiyel müşterilerine tam anlamıyla açıklayabilmesi adına arama motorlarında görünür olması gerekir. İşte tam bu noktada SEO yani arama motoru optimizasyonu çalışmalarının önemi ortaya çıkar.

Kurumsal seo ya da kişisel marka fark etmeksizin, organik sonuçlar aracılığıyla potansiyel müşterilerinize erişmek istiyorsanız SEO’nun, dijital pazarlama stratejinizde vazgeçilmez bir yere sahip olması gerektiğini unutmamanız gerekir.

Uzun soluklu ve disiplinlerarası bir yaklaşım gerektiren SEO’nun işletmeler ve kişisel markalar için bu denli önemli olmasının nedenlerinden biri de; organik sonuçlar yani reklam bütçelerinden çoğu zaman bağımsız olmasıdır.

Örneğin; Adwords çalışmaları ile hedef sorgunuzda Google’da zirvede yer almak için doğru yapılandırılmış bir kampanya oluşturmanız ve bu kampanyayı finanse etmeniz gerekir. Kampanyayı finanse etmeyi durdurduğunuz anda Adwords reklamlarınız da durur ve elinizde kalan yalnızca organik sonuçlardır. Organik sonuçlarla daha kalıcı olur uzun süre boyunca google de belirlediğiniz anahtar kelimelerde daha üst sıralarda olursunuz. Google Ads ile de marka bilinirliğinizi artırarak markanızı korursunuz.

Burada unutulmaması gereken nokta; dijital pazarlamanın içerik pazarlama, SEO, Adwords, web tasarım ve sosyal medya başta olmak üzere bütünleşik bir yapıya sahip olduğu ve markanın yapısına bağlı olarak oranlar değişkenlik gösterse de her bir kanalın sürecin bütününde etkisini sürdürdüğüdür.

Şanlıurfa SEO Fiyatları

Daha önce de birçok kez belirttiğimiz üzere SEO da web tasarım gibi kendi içerisinde farklı dinamiklere sahip bir süreçtir ve bu durum, fiyatlandırma açısından da net ifadeler kullanılmasını engeller. Dolayısıyla Şanlıurfa SEO fiyatları noktasında standart paketlerden ya da fiyatlandırma politikasından söz etmemiz mümkün değildir.

Seo Paketleri Fiyatları

Onlarca markanın dijital pazarlama süreçlerinde aktif rol alan FuyaSoft’un SEO uzmanlarıyla hemen iletişime geçerek fiyatlandırma noktasında bilgi ve teklif alabilir, FuyaSoft’un fiyat-performans odaklı yaklaşımından ve ödeme kolaylıklarından yararlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Neden FuyaSoft Seo Ajansı

2004 yılından bu yana dijital pazarlamanın istisnasız tüm kanallarında hizmet sunmaya devam eden FuyaSoft Ankara SEO hizmeti arayışlarınıza da tecrübeli, teknik bilgi ve becerisi ile ön plana çıkan profesyonel SEO uzmanları aracılığıyla fark yaratır. İşletmenizin ya da kişisel markanızın Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında görünürlüğünü artırmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve size sunacağımız fırsat olanaklarından yararlanmak..

Şanlıurfa Seo Hizmetleri Olarak Neler Sunuyoruz?

SEO Denetimi & Analizi

Web sitenizi analiz ederek, sitenizin güçlü ve zayıf yönlerini bulmanıza yardımcı oluyoruz. Geniş bir SEO aracı yelpazesi kullanarak tüm hataları tespit ediyor ve hataları düzenliyoruz. Bu sayede arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı oluyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Bu kritik bir aşamadır, Aranma hacmi yüksek popüler arama terimlerinin ve rakiplerinizin derinlemesine analizini yaparız. Uzmanlarımız, doğru zamanda doğru sonucu elde eder.

İçerik Yapılandırma

İçerik pazarlamacılarımız ve yazarlarımız, müşterilerinizin ilgisini çekecek ve arama motorlarında daha iyi performans gösterecek benzersiz ve hedefli içerik geliştirir. Sizlerle paylaşılan her içerik kaliteli ve bilgilendirici olacak, işletmenizi daha üst sıralara taşıyacaktır.

İyileştirme Eylem Planı

Web sitenizin verilerini inceledikten sonra olumsuz bir durumda, optimizasyonunuzda ayarlamalar yapmamıza ve ziyaretçinin dikkatini çeken aynı zamanda arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olan bir web sitesi tasarlayabiliriz.

Sayfa Optimizasyonu

Kapsamlı araştırma sonucu optimize edilmiş yol haritamız, sayfa optimizasyonunu profesyonel bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Tüm değişiklikleri takip ediyor ve hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak her bir hatayı çözüyoruz.

Bağlantı Oluşturma

En iyi sıralamaları elde etmek için kaliteli bir web sitesi ve kaliteli geri bağlantılar gerekir ve her ikisine de sahipseniz, web siteniz her zaman son derece iyi performans gösterecektir.

Takip

Google Analytics ve Arama konsolundan toplanan verileri kullanarak sitenizin nasıl performans gösterdiğini ve bir sonraki süreçte nasıl bir yol izlemenize yardımcı oluyoruz. Bu bilgiler, bir sonraki hamleyi doğru ve tam verimlilikle yapmanıza yardımcı olur.

Raporlama

Nelerin iyileştirilmesi gerektiğini anlamamıza yardımcı olmak için sitenizin performansını sürekli olarak izliyoruz. Her ay sonları rutin olarak tarafımızdan detaylı bir rapor eşliğinde sunuyoruz.

Şanlıurfa Seo Hizmetlerinde Merak Edilenler?

services image big 2

SEO'da Yanıtını Merak Edilen Sorular

SEO, web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha iyi pozisyona gelmesi için yapılan çalışmaların bütünüdür. Yapılacak SEO çalışmaları ile web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılması ve buna paralel olarak arama sonuç sayfası (SERP) pozisyonunun iyileşmesi hedeflenmektedir.

SEO'nun açılımı: Search Engine Optimization. Türkçeye, Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmektedir.

SEO’ya uygun düzenlenmiş bir web sitesi, diğer sitelerin arasından sıyrılarak arama sonuçlarında görünürlüğünü, buna bağlı olarak trafiğini artıracaktır. SEO çalışması daha doğal ve kalıcı bir çözüm olduğundan site sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

SEO ve SEM hizmetlerini karşılaştıran kullanıcıların sık sık sorduğu sorulardan biri de "Neden SEO Hizmeti Almalıyım?" sorusudur. SEO, reklam çalışmalarıyla kıyaslandığında etkilerini çok daha uzun vadeli süreçte görüntüleyebileceğiniz bir çalışmadır. Ancak bu SEO'nun reklam çalışmalarından daha az önemli olduğu anlamına gelmez. Kapsamlı bir SEO çalışması ile uzun vadede reklam gideri olmaksızın sektörünüzün en çok aranan sorgularında üst sıralarda olabilir ve ayrıca içerik pazarlaması gibi kanallarla hedeflediğiniz kitleyle mümkün olan her sıcak noktada etkileşime geçebilirsiniz. Tüm bu hususları göz önünde bulundurarsanız; SEO'yu markanıza yapacağınız bir yatırım olarak dahi konumlandırabilirsiniz.
 

SEO Danışmanlığı, internet sitelerini arama motorlarının yönergelerine uygun hale getirerek ilgili internet sitesinin arama motorlarındaki görünürlüğünü, sıralamalarını ve performansını iyileştirmeyi hedefleyen bir çalışmadır. SEO Danışmanlığı hizmetinde temel hedef; ilgili internet sitesinin hedeflediği kitlenin gerçekleştirdiği sorgularda, siteye ait URL'lerin SERP 'te (Arama Motoru Sonuç Sayfası) daha yüksek sıralarda yer almasıdır.
 

Adres

Niyazi Mah. Tuna Sk. No:10/A Malatya

E-Posta

Info@fuya.com.tr

Telefon

(+90) 850 308 56 62

Sizi Arayalım

beni arayın