Malatya Seo

Malatya Seo Ajansı

Malatya SEO hizmeti ile internet sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda görünür olmasını sağlayarak potansiyel müşterilerinize erişmek ve pazar payınızı artırmak istiyorsanız Malatya SEO hizmeti tam size göre ! Sistematik bakış açısı ve tecrübesi ile fark yaratan SEO uzmanlarımızla hemen iletişime geçin. Malatya SEO hizmetinin kapsamı ile ilgili bilgi alabilir, işinizi büyütmeye vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz..

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir ?

SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu) en yalın haliyle; arama motorlarında yer alan bir internet sitesinin, birçok site içi ve site dışı faktör dikkate alınarak optimize edilmesi ve bu optimizasyon sonucunda internet sitesinin organik sonuçlarda görünürlüğünün artmasıdır. SEO çalışmalarında internet sitesinde yapılan optimizasyonlar yalnızca arama motoru odaklı değil, kullanıcının beklentilerini karşılayabilmeli yani web tasarım sürecinin en önemli parçalarından biri olan UX kavramının altını doldurabilmelidir.

Ankara Seo Ajansı

SEO Neden Önemli ?

Bir internet sitesi ne kadar güzel veya efektif bir tasarıma sahip olursa olsun arama motorlarında arka planda kaldığı takdirde potansiyel müşterilerine ulaşması mümkün değildir. İşletmelerin sunduğu hizmetleri, sattığı ürünleri ya da kurumsal kimliklerini potansiyel müşterilerine tam anlamıyla açıklayabilmesi adına arama motorlarında görünür olması gerekir. İşte tam bu noktada SEO yani arama motoru optimizasyonu çalışmalarının önemi ortaya çıkar.

Kurumsal seo ya da kişisel marka fark etmeksizin, organik sonuçlar aracılığıyla potansiyel müşterilerinize erişmek istiyorsanız SEO’nun, dijital pazarlama stratejinizde vazgeçilmez bir yere sahip olması gerektiğini unutmamanız gerekir.

Uzun soluklu ve disiplinlerarası bir yaklaşım gerektiren SEO’nun işletmeler ve kişisel markalar için bu denli önemli olmasının nedenlerinden biri de; organik sonuçlar yani reklam bütçelerinden çoğu zaman bağımsız olmasıdır.

Örneğin; Adwords çalışmaları ile hedef sorgunuzda Google’da zirvede yer almak için doğru yapılandırılmış bir kampanya oluşturmanız ve bu kampanyayı finanse etmeniz gerekir. Kampanyayı finanse etmeyi durdurduğunuz anda Adwords reklamlarınız da durur ve elinizde kalan yalnızca organik sonuçlardır. Organik sonuçlarla daha kalıcı olur uzun süre boyunca google de belirlediğiniz anahtar kelimelerde daha üst sıralarda olursunuz. Google Ads ile de marka bilinirliğinizi artırarak markanızı korursunuz.

Burada unutulmaması gereken nokta; dijital pazarlamanın içerik pazarlama, SEO, Adwords, web tasarım ve sosyal medya başta olmak üzere bütünleşik bir yapıya sahip olduğu ve markanın yapısına bağlı olarak oranlar değişkenlik gösterse de her bir kanalın sürecin bütününde etkisini sürdürdüğüdür.

Malatya SEO Fiyatları

Daha önce de birçok kez belirttiğimiz üzere SEO da web tasarım gibi kendi içerisinde farklı dinamiklere sahip bir süreçtir ve bu durum, fiyatlandırma açısından da net ifadeler kullanılmasını engeller. Dolayısıyla Malatya SEO fiyatları noktasında standart paketlerden ya da fiyatlandırma politikasından söz etmemiz mümkün değildir.

Seo Paketleri Fiyatları

Onlarca markanın dijital pazarlama süreçlerinde aktif rol alan FuyaSoft’un SEO uzmanlarıyla hemen iletişime geçerek fiyatlandırma noktasında bilgi ve teklif alabilir, FuyaSoft’un fiyat-performans odaklı yaklaşımından ve ödeme kolaylıklarından yararlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Neden FuyaSoft Seo Ajansı

2004 yılından bu yana dijital pazarlamanın istisnasız tüm kanallarında hizmet sunmaya devam eden FuyaSoft Ankara SEO hizmeti arayışlarınıza da tecrübeli, teknik bilgi ve becerisi ile ön plana çıkan profesyonel SEO uzmanları aracılığıyla fark yaratır. İşletmenizin ya da kişisel markanızın Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında görünürlüğünü artırmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve size sunacağımız fırsat olanaklarından yararlanmak..

Malatya Seo Hizmetleri Olarak Neler Sunuyoruz?

SEO Denetimi & Analizi

Web sitenizi analiz ederek, sitenizin güçlü ve zayıf bölümlerini tespit yardımcı oluyoruz. Bir çok SEO aracı yelpazesini kullanarak tüm hatalarınızı tespit ediyor ve hataları giderecek formüller üretiyoruz. Yapılan işlemlerden sonra arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı oluyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime kritik ve önemli bir aşamadır, Aranma hacmi yüksek popüler arama kelimelerinin ve rakiplerinizin doğru ve geniş kapsamlı analizini yaparız. Uzmanlarımız, bu sayede doğru sonucu elde etmek için çalışır.

İçerik Yapılandırma

İçerik yazarlarımız, müşterilerinizin ilgisini çekecek onlara aradıklarını bulacak ve arama motorlarında daha iyi performans gösterecek benzersiz ve hedefli kaliteli özgün içerikler geliştirir. Sizlerle paylaşılan her içerik kaliteli, özgün ve bilgilendirici olacak, işletmenizi daha üst sıralara yerleşmesine yardımcı olacaktır.

İyileştirme Eylem Planı

Web sitenizin arama motoru verilerini inceledikten sonra olumsuz bir durum olmasına karşın, optimizasyonunuz da düzenlemeler yapmamıza ve ziyaretçinin dikkatini çeken aynı zamanda arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olan bir web tasarım hizmeti sunabiliriz.

Sayfa Optimizasyonu

Kapsamlı araştırma sonucu optimize edilmiş yol haritamız ile, sayfa optimizasyonunu profesyonel bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak şekilde hazırlanır. Yapılan değişiklikleri takip ederek, hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak her hatayı çözümlüyoruz.

Bağlantı Oluşturma

En iyi sıralamalara ulaşmak için kaliteli özgün web sitesi ve kaliteli geri bağlantılar(backlink) gerekir. Siteniz bunlara sahipse, web siteniz her zaman son derece iyi performans göstererek elde etmek istediğiniz sıralamayı elde etmiş olursunuz.

Takip

Google Analytics ve Google Search panelinde ki verileri kullanarak sitenizin performans gösterdiğini performansı inceleyerek bir sonraki süreçte nasıl bir yol izlemenize yardımcı olacak fikirler üretiriz. Bu bilgiler, bir sonraki hamleyi tam verimlilikle yapmanıza olanak tanır.

Raporlama

Web sitenizin seo araçları ile takibini yaparak sitenizin artı ve eksilerini belirleyerek sizlere her ay sonunda rutin olarak tarafımızdan detaylı bir rapor sunuyoruz.

Malatya Seo Hizmetlerinde Merak Edilenler?

services image big 2

SEO Hizmetinde Merak Edilenler Neler?

SEO, web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha iyi sıralara gelmesi için yapılan çalışmaların tamamına denebilir. Seo çalışması yapılması durumunda web sitenizin aram motoru sonuçlarında hedeflenen kelimelerin pozisyonunun iyileşmesi hedeflenmektedir.

SEO kelimesinin açılımı: Search Engine Optimization. Türkçeye çevrildiğinde, Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmektedir.

SEO kurallarına uygun olarak hazırlanan bir web sitesi, diğer sitelerin arasından adeta sıyrılarak arama motoru sonuçlarında görünürlüğünü, buna bağlı olarak ziyaretçi  trafiğini artıracaktır. SEO çalışması daha doğal ve kalıcı bir çözüm olduğundan web sitesi sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

SEO, internet reklamcılığı çalışmalarıyla kıyas edildiğinde etkilerini çok daha uzun vadeli süreçte görüntüleyebileceğiniz çalışmadır seo.  Seo tek başına yeterli değildir. Reklam çalışmaları olmadan seo tek başına yetersiz kalır. Ayrıntılı bir SEO hizmeti çalışması ile uzun vadede reklam gideri olmadan sektörünüzün en çok aranan sorgularında organik olarak üst sıralarda olması ve içerik pazarlaması gibi kanallarla hedeflediğiniz ziyaretçi/müşteri kitlesiyle mümkün olan her etkileşime rahatça geçebilirsiniz. Tüm bu hususlar göz önünde bulundurulduğunda; SEO  markanıza yapacağınız önemli bir yatırım olarak değerlendirmelisiniz.

SEO Danışmanlığı, web sitelerini arama motorlarının kurallarına uygun hale getirerek ilgili web sitesinin arama motorlarındaki görünürlüğünü, sıralamalarını ve performansını iyileştirmeyi hedefleyen çalışmaya denir. SEO Danışmanlığı hizmetinde esas hedef; ilgili web sitesinin hedeflediği kitlenin gerçekleştirdiği işlemlerde, web sitesine ait URL'lerin SERP 'te (Arama Motoru Sonuç Sayfasında) daha yüksek sıralarda yer almasıdır.